ONS TEAM

ONS TEAM

Het team van FairClimateFund bestaat uit toegewijde professionals. Samen met onze partners en klanten investeren we in mensen en klimaat.

TEAM NEDERLAND

Neera van der Geest

Directeur FairClimateFund

E-mail: geest@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Neera van der Geest

Debora van Kampen

Manager Financiën

Telefoon: +31 (0)30 234 8210
E-mail: kampen@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Debora van Kampen

Katinka Schreuder

Finance Officer

Telefoon: +31 (0)30 234 8210
E-mail: schreuder@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Katinka Schreuder

Marcel Spaas

Business Developer Nature Based Solutions

Telefoon: +31 (0)30 234 8210
E-mail: spaas@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Marcel Spaas

Harry Clemens

Business Developer Biogas Solutions

Telefoon: +31 (0)30 234 8210
E-mail: hclemens@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Harry Clemens

Evelien Lambooij

Business Developer Fair Climate Projects

Telefoon: +31 (0)30 234 8210
E-mail: lambooij@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Evelien Lambooij

Victor Costenoble

Business Developer Fair Climate Projects

Telefoon: +31 (0)30 234 8210
E-mail: costenoble@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Victor Costenoble

Linda Lap

Manager Marketing & Communicatie

Telefoon: +31 (0)30 234 8203
E-mail: lap@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Linda Lap

Lisanne van Essen

Marketing & Communications Officer

Telefoon: +31 (0)30 234 8203
E-mail: essen@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Lisanne van Essen

Tessa Visser

Online Marketing & Communications Officer

Telefoon: +31 (0)30 234 8203
E-mail: visser@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Tessa Visser

Robert Okhuysen

Business Developer Climate Solutions

Telefoon: +31 (0)30 234 8210
E-mail: okhuysen@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Robert Okhuysen

Paul Latta

Business Developer Climate Solutions

Telefoon: +31 (0)30 234 8210
E-mail: latta@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Paul Latta

Marton Bedecs

TEAM INDIA

Jasmeet Singh

Directeur India
B-1/H-3, Mohan Estate Mathura Road

New Delhi-110044
E-mail: singh@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Jasmeet Singh