banner-our-team

ons team

Het team van FairClimateFund bestaat uit toegewijde professionals. Samen met onze partners en klanten investeren we in mensen en klimaat.

Neera van der Geest

Directeur FairClimateFund
Telefoon: 030-234 8237
E-mail: geest@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Neera van der Geest
Maandag | dinsdag | donderdag | vrijdag

neera-website

Esther Seghers

Manager Financiën
Telefoon: 030-234 8210
E-mail: seghers@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Esther Seghers
Maandag | dinsdag | donderdag

esther-website

Gert Crielaard

Fonds Manager
Telefoon: 030-234 8203
E-mail: crielaard@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Gert Crielaard
Maandag | dinsdag | woensdag | donderdag | vrijdag

gert-website

Linda Lap

Manager Marketing & Communicatie
Telefoon: 030-234 8203
E-mail: lap@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Linda Lap
Maandag | woensdag | donderdag

linda-website

Marcel Spaas

Business Development
Telefoon: 030-234 8203
E-mail: spaas@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Marcel Spaas
Maandag | dinsdag | woensdag | donderdag

marcel-website

Soetimah Goos

Junior Sales & Marketing Officer
Telefoon: 030-234 8210
E-mail: soetimah@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Soetimah Goos
Maandag | dinsdag | woensdag | donderdag

soetimah-websitegoed

André Weijs

Medewerker Administratie & Office Management
Telefoon: 030-2348210
E-mail: Weijs@fairclimatefund.nl
LinkedIn: André Weijs
Maandag | woensdag | vrijdag

andre-website

Jasmeet Singh

Business Development
First Floor, C-19/A Green Park Extension
New Delhi – 110016, India
E-mail: singh@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Jasmeet Singh

jasmeet-website

Onze klanten

Onze site maakt gebruik van cookies voor een optimale gebruikservaring. Bekijk onze privacyverklaring.

Sluit melding